OTOMAGAZİN
Askeri Araçlar

COBRA 2 4×4 ZIRHLI ARAÇ

Cobra 2 4x4 Tekerlekli Zırhlı Araç

Cobra 2 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç, Otokar tarafından üretilmiş Türk Ordusu ve müttefik ülkelerin orduları tarafından kullanılan zırhlı askeri araçtır.

Cobra 2 4x4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç, Otokar tarafından üretilmiş Türk Ordusu ve müttefik ülkelerin orduları tarafından kullanılan zırhlı askeri araçtır.
COBRA 2 4X4 Zırhlı Araç

Türk Silahlı Kuvvetleri‘nin ileriye dönük gereksinimleri doğrultusunda geliştirilen üstün teknik ve taktik özelliklere sahip modüler bir platformdur.

Üstün Koruma

Üstün hareket kabiliyetinin yanı sıra, COBRA 2; arttırılmış balistik ve mayın koruması, geniş iç hacim, yüksek taşıma kapasitesi sunmaktadır. COBRA 2 geniş silah entegrasyon ve görev donanım ekipman opsiyonları sayesinde sınır koruma, iç güvenlik ve barış koruma harekatları da dahil bir çok görevde yer alabilmektedir.

Modüler Yapı

COBRA 2 modüler yapısı sayesinde; personel taşıyıcı, silah platformu, KBRN keşif, kara gözetleme radar, iç güvenlik, ambulans ve komuta kontrol araç konfigurasyonlarına ihtiyaç duyulan farklı görevlere uyarlanabilmekte ve isteğe bağlı olarak amfibik seçeneği ile sunulmaktadır.

Similar Posts

Bir cevap yazın